Mała Olimpiada 2019 Finał Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i Młodziczek w Gimnastyce sportowej – Nysa 18−20.10.2019 r.

Ogromny sukces podczas tegorocznego finału Międzywojewódzkich mistrzostw młodziczek i młodzików w gimnastyce sportowej. „Mała Olimpiada 2019”. Brązowy medal, wywalczony przez Maję Mierzejewską w finale ćwiczeń na równoważni. W zawodach wzięło udział 36 najlepszych zawodniczek z całej Polski, do finału kwalifikowało się 6 osób, które uzyskały najwyższe noty w sobotę. W zawodach wzięły udział dwie zawodniczki UKS SMS Olsztyn. Maja Mierzejewska i Antonina Bednarczyk. Obydwie są uczennicami IV klasy SP.

W sobotę, pierwszym dniu zmagań – wieloboju, dziewczyny zajęły następujące miejsca:

• Maja Mierzejewska – 15 miejsce
  • Tosia Bednarczyk – 20 miejsce

Gratulacje dla zawodniczek, trenerki Pani Pauli oraz rodziców dziewczynek.