Mamy laureatki konkursu „O Różę Małego Księcia”!

Po raz kolejny uczniowie SMS udowodnili, że są naprawdę wszechstronni – w prestiżowym Miejskim Konkursie Literackim „O Różę Małego Księcia” organizowanym przez MOK w Olsztynie Marta Sarnowska z klasy VI zdobyła nagrodę główną w kategorii poezja, zaś jej młodsza koleżanka Marysia Wajzer z klasy V w tej samej kategorii zajęła III miejsce.        W konkursie rywalizowało 182 młodych twórców z wielu olsztyńskich szkół, a prace oceniało profesjonalne jury, tym bardziej cieszymy się z sukcesu naszych poetek!        Uczennice przygotowywały się do konkursu pod opieką nauczyciela języka polskiego pani Joanny Ulatowskiej-Letko.