Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym

GIMNAZJUM NR 10

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym

Nasi kajakarze jeszcze sezonu nie kończą. Podczas ostatniego weekendu września mieli okazję sprawdzić swoje możliwości w Gorzowie Wielkopolskim na zdecydowanie dłuższych dystansach niż zwykle. Regaty były rozgrywane na dystansach od 4,7 km do nawet 30,6 km. Utrudnieniem był fakt, że zawody rozgrywały się na rzece oraz konieczność przebiegnięcia z łodzią 150 m po piachu po przepłyniętej pętli wyznaczonej trasy. Nie wszyscy byli w stanie pokonać całą trasę, dlatego każdy uczestnik, który przekroczył linię mety zasługuje na duże uznanie. Nasza szkoła wzbogaciła się o trójkę Mistrzów Polski!

Zawodnicy ukończyli zawody na następujących miejscach:

• Drzewicka Alicja – I miejsce
  • Łoboziak Elżbieta i Topa Anna – I miejsce