Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Holandii

Na zakończonych w dniach 18-20.02.2011 r. 38. Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Holandii, zawodnicy SMS Olsztyn wywalczyli 2 medale, w tym 1 srebrny i 1 brązowy. Turniej w holenderskim Eindhoven, jest jednym z najsilniejszych turniej klasy A w Europie. W tym roku udział wzięło w nim, ponad sześciuset siedemdziesięciu zawodników z trzydziestu sześciu krajów świata. Naszą szkołę reprezentował 13 osobowa ekipa wraz z trenerami Tomaszem Kobrzyńskim oraz Marcinem Chorzelowskim. Bardzo dobrze spisała się Magdalena Obrębka która w kat. jun. – 49 kg zdobyła srebrny medal wygrywając 3 walki. Natomiast Michał Wielgosz zdobył brązowy medal w kat. senior – 63 kg wygrywając 3 pojedynki i w ostatniej sekundzie przez nieprofesjonalne zachowanie sędziego uległ w walce o finał. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nowym sezonie startowym taekwondo!!!

Justyna Niedziałek