Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w taekwondo

W dniu 25.10.2009 r. w Sierpcu zostały rozegrane Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w taekwondo, udział wzięło ok. 90 zawodników z klubów województwa Warmińsko-Mazurskiego i Mazowieckiego oraz zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego w składzie: Klaudia Zgutka Wojciech Szczerba Przemek Piechota Michał Mydło Antek Śmiglewski Do bardzo udanego występu może zaliczyć Klaudia Zgutka, która w swojej kategorii wagowej zajęła 1 miejsce, wygrywając walki, poomse oraz konkurencję sprawnościową!! Michał Mydło zdobył 1 miejsce, natomiast Wojtek wygrał konkurencję walk ale ostatecznie został sklasyfikowany na 2 miejscu. Trener Marcin Chorzelewski: jesteśmy zadowoleni z postawy zawodników chociaż można było liczyć na trochę więcej wygranych walk…..

GRATULUJEMY NAJMŁODSZYM ADEPTOM TAEKWONDO i trenujemy dalej!!

Trener Justyna Niedziałek