SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Mikołajkowy Rodzinny Turniej Sportowy

13 grudnia 2010 r. na stronie www.postawnarodzine.pl została umieszczona informacja o Mikołajkowym Rodzinnym Turnieju Sportowym.

Olsztyn (woj. warmińsko – mazurskie): mikołajki na sportowo

Mikołajkowy Rodzinny Turniej Sportowy to kolejne przedsięwzięcie, które odbyło się w Olsztynie pod szyldem kampanii „Postaw na rodzinę!”

W turnieju wystąpiło aż 70 rodzin, które rywalizowały w dziewięciu konkurencjach. Rodzinne drużyny podzielono na grupy utworzone według kryterium wiekowego. Wśród nietypowych zabaw były np. slalom z gazetą, bieg z balonem między głowami i bieg w workach. Każda z rodzin otrzymała pamiątkowy medal uczestnictwa w turnieju a najlepsze trzy drużyny otrzymały puchary. Zawody odwiedził Mikołaj, który każdemu wręczył upominek. W chwilach odpoczynku między konkurencjami, zawodnicy mogli zapoznać się z pokazem taekwondo i gimnastyki sportowej.

Rodzinny Turniej został zorganizowany przez Warmińsko – Mazurskie Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie „Sukurs” oraz Uczniowski Klub Sportowy Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Uczestników gościł Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5.

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status