Mistrzostwa Europy Seniorów w Taekwondo Olimpijskim

W tym tygodniu rusza najważniejsza impreza starego kontynentu w dyscyplinie Taekowndo Olimpijskie. W rosyjskim St. Petersburgu w dniach 12 – 16 maja po raz dziewiętnasty (seniorów) i siedemnasty (seniorek) w historii Europejskiej Unii Taekwondo rozpoczną się Mistrzostwa Europy. W zawodach tych udział weźmie 377 zawodników 42 krajów Europy. Polskę reprezentować będzie dziesiątka zawodników. W Rosji brązowego medalu bronić będzie Maciej Ruta, absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie który stanął na najniższym stopniu podium tej imprezy w 2008 roku w Rzymie, oraz nasza absolwentka Beata Przewłocka, która była brązową medalistką Mistrzostw Europy Juniorów.

3mamy kciuki!!!

Justyna Niedziałek