Mistrzostwa Okręgu – Olsztyn, 12.05.2018 r.

W sobotę gimnastyczki ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego wystartowały przed swoją olsztyńską widownią. W sali gimnastycznej im. Małgorzaty Plichta odbyły się Mistrzostwa Okręgu w klasie I, III oraz młodzieżowej.

W klasie I najlepsza była Wiktoria Kucner, drugie miejsce zajęła Zuzanna Gołota, a trzecie Julia Dargiewicz. Miejsca za podium przedstawiają się następująco: Natalia Markowska (4), Wiktoria Kania (5), Klaudia Hrynowiecka (6), Iga Kowalczyk (7).

gimn_mo_09

W klasie III złoty medal zdobyła Milena Krasicka, srebrny medal wywalczyła Kaja Sokołowska, a brązowy Monika Jastrzębowska. Czwarte miejsce zajęła Emma Sarna, a piąte Sandra Bogdanowicz.

gimn_mo_02

gimn_mo_05