Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwondo Borne Sulinowo, 6 – 7 marca 2009 r.

Mistrzostwa Polski Juniorów w taekwondo

Borne Sulinowo, 6 – 7 marca 2009 r.

Na Mistrzostwach Polski Juniorów w taekwondo cieszą, przede wszystkim, zwycięstwa ubiegłorocznych złotych medalistów. Swoje tytuły mistrzów Polski obronili: Agnieszka Benedict (waga 59 kg), Karol Wielgosz (waga 68 kg), Igor Kryszkiewicz (waga 78 kg) i Konrad Jastrząbowski (waga 78 kg). Dołączyli do nich tegoroczni zwycięzcy: Ewelina Walkiewicz (waga 46 kg) oraz Michał Wielgosz (waga 59 kg). Srebrne medale zdobyli: Magdalena Śmiglewska (waga 52 kg), Izabela Gadomska (waga 68 kg), Marek Szafałowicz (waga 59 kg), a brązowy medal przypadł w udziale Bartłomiejowi Chmielewskiemu (waga 48 kg).

Tomasz Kobrzyłski, trener SMS:

„Większość naszych zawodników bez trudu wygrywała swoje pojedynki, a Agnieszka Benedict wręcz zdeklasowała swoje rywalki, wygrywając wszystkie walki przed czasem. Odczuwałem olbrzymią satysfakcję, mogąc razem z nimi stawać na najwyższym podium i odbierając złoty medal!”

GRATULUJEMY!!!!!

Justyna Niedziałek