NOWY DZIENNIK - link >>> logo PUO (tuż poniżej, po prawej), po czym >>> "LOGOWANIE DO APLIKACJI PUO", następnie (przy pierwszym logowaniu) >>> "Przywracanie dostępu do konta"

Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwondo

W dniach 27-29.05.2016 roku w pięknych obiektach sportowych szkoły w Zalesewie koło Swarzędza odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w taekwondo Olimpijskim.

Nasi zawodnicy – uczniowie wywalczyli 3 złote medale, 2 srebrne i 1 brązowy:
Złote wywalczyły:
•   Oliwia Krajewska,
•   Marysia Wajzer,
•   Karolina Ziejewska – w kategorii Młodzieżowca.
Srebrne medale wywalczyli:
•   Sylwia Banaszczyk,
•   Adam Kowalski.
Brązowy medal wywalczyła Ola Mikulicz.

Nasi absolwenci wywalczyli 3 złote medale: Aleksandra Kowalczuk, Magda Obrębska, Sylwia Okuniewska, oraz medale brązowe: Mateusz Lewalski, Patryk Chodnicki