SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

GIMNAZJUM NR 10
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Mistrzostwa Polski seniorek i juniorek w gimnastyce sportowej, 13-15 czerwca

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW I SENIORÓW W GIMNASTYCE SPORTOWEJ I ARTYSTYCZNEJ SZCZECIN 13 – 15.06.2008 R.   W minioną niedzielę zakończyła się najważniejsza impreza kończącego się sezonu Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów i seniorów.                    Nasz klub TGS „Olsztyn” reprezentowały:                        1. Paula Plichta – seniorka                        2. Katarzyna Dmitruk – seniorka                        3. Agnieszka Czerwińska – seniorka                        4. Martyna Eland – juniorka                        5. Lidia Miśkiewicz – juniorka                        6. Kamila Zarzycka – juniorka                        7. Anita Orzechowska – juniorka / startowała poza konkursem/ Dziewczyny zdobyły 10 medali w tym 5 złotych !!!!!, 3 srebrne i 2 brązowe. Spisały się naprawdę na medal. W wieloboju Paula wywalczyła brąz wśród seniorek, Martyna złoto a Lidia srebro w juniorkach. Radości nie było końca. Dorzuciły jeszcze po kilka medali w finałach i udowodniły swoje mistrzostwo w gimnastyce sportowej. ZUCHY!!!!!!!!!!! ZUCHY!!!!!!!!!!! Oto szczegółowe wyniki: Wyniki wieloboju seniorek (14.06.2008): 1. Pihan Marta (MKS Kusy Szczecin) 57,100 2. Janik Gabriela (TS Wisła Kraków) 54,350 3. Plichta Paula (TGS Olsztyn) 54,100 4. Frandofert Monika (TS Wisła Kraków) 52,100 5. Litewka Joanna (KS Korona Kraków) 51,800 6. Szczawińska Sara (MKS Pałac Młodzieży Katowice) 49,850 7. Frąckiewicz Marta (MKS Kusy Szczecin) 46,650 8. Czerwińska Agnieszka (TGS Olsztyn) 43,600 9. Kocięda Paulina (KG Iskra Zabrze) 41,850 10. Ruth Anna (MKS Kusy Szczecin) 41,250 11. Dmitruk Katarzyna (TGS Olsztyn) 37,700 12. Jurkowska Katarzyna (TS Wisła Kraków) 12,200 13. Widźgowska Anna (MKS Kusy Szczecin) 9,500 14. Szczepan Sabina (NTG Nysa) 0,000

Wyniki finału skoku seniorek (15.06.2008): 1. Janik Gabriela (TS Wisła Kraków) 14,050 2. Litewka Joanna (KS Korona Kraków) 13,750 3. Plichta Paula (TGS Olsztyn) 13,462 4. Frandofert Monika (TS Wisła Kraków) 13,000 5. Frąckiewicz Marta (MKS Kusy Szczecin) 12,900 6. Szczawińska Sara (MKS Pałac Młodzieży Katowice) 12,625 7. Czerwińska Agnieszka (TGS Olsztyn) 12,462

Wyniki finału ćwiczeń na poręczach seniorek (15.06.2008): 1. Pihan Marta (MKS Kusy Szczecin) 14,500 2. Litewka Joanna (KS Korona Kraków) 13,750 3. Janik Gabriela (TS Wisła Kraków) 12,850 4. Plichta Paula (TGS Olsztyn) 12,575 5. Frandofert Monika (TS Wisła Kraków) 12,350 6. Jurkowska Katarzyna (TS Wisła Kraków) 12,325 7. Frąckiewicz Marta (MKS Kusy Szczecin) 10,600 8. Szczawińska Sara (MKS Pałac Młodzieży Katowice) 8,575

Wyniki finału ćwiczeń na równoważni seniorek (15.06.2008): 1. Plichta Paula (TGS Olsztyn) 14,275 2. Pihan Marta (MKS Kusy Szczecin) 13,925 3. Frandofert Monika (TS Wisła Kraków) 13,600 4. Szczawińska Sara (MKS Pałac Młodzieży) 13,100 5. Litewka Joanna (KS Korona Kraków) 12,925 6. Janik Gabriela (TS Wisła Kraków) 12,200 7. Czerwińska Agnieszka (TGS Olsztyn) 11,450 8. Frąckiewicz Marta (MKS Kusy Szczecin) 11,275

Wyniki finału ćwiczeń wolnych seniorek (15.06.2008): 1. Pihan Marta (MKS Kusy Szczecin) 14,000 2. Janik Gabriela (TS Wisła Kraków) 13,350 3. Frandofert Monika (TS Wisła Kraków) 13,025 4. Litewka Joanna (KS Korona Kraków) 12,800 5. Szczawińska Sara (MKS Pałac Młodzieży) 12,275 6. Plichta Paula (TGS Olsztyn) 11,725 7. Frąckiewicz Marta (MKS Kusy Szczecin) 11,700 8. Czerwińska Agnieszka (TGS Olsztyn) 10,500

Wyniki wieloboju juniorek (14.06.2008): 1.Eland Martyna (TGS Olsztyn) 52,150 2. Miśkiewicz Lidia (TGS Olsztyn) 49,750 3. Ilnicka Dajana (KG Iskra Zabrze) 49,100 4. Środoń Katarzyna (KG Iskra Zabrze) 47,750 5. Zarzycka Kamila (TGS Olsztyn) 46,750 6. Libera Anna (TS Wisła Kraków) 44,700 7. Grymek Olga (TS Wisła Kraków) 44,250 8. Chrząstek Anna (MKS Kusy Szczecin) 43,050 9. Nawrocka Patrycja (MKS Kusy Szczecin) 41,250 10. Meres Agnieszka (NTG Nysa) 37,600 11. Jarco Justyna (NTG Nysa) 36,550 12. Barska Agata (MKS Kusy Szczecin) 36,000 13. Lewandowska Agata (NTG Nysa) 31,050 14. Subotowicz Magdalena (MKS Kusy Szczecin) 10,850 15. Zając Ewa (KG Iskra Zabrze) 10,700 16. Solik Ewa (KG Iskra Zabrze) 0,000 PK Orzechowska Anita (TGS Olsztyn) 44,100 PK Krężelok Nikola (MKS Kusy Szczecin) 42,250 PK Rumian Justyna (NTG Nysa) 41,000

Wyniki finału skoku juniorek (15.06.2008): 1. Ilnicka Dajana (KG Iskra Zabrze) 13,225 2. Libera Anna (TS Wisła Kraków) 12,937 3. Chrząstek Anna (MKS Kusy Szczecin) 12,762 4. Eland Martyna (TGS Olsztyn) 12,700 5. Miśkiewicz Lidia (TGS Olsztyn) 12,587 6. Grymek Olga (TS Wisła Kraków) 12,087 7. Środoń Katarzyna (KG Iskra Zabrze) 11,575 8. Zarzycka Kamila (TGS Olsztyn) 11,562

Wyniki finału ćwiczeń na poręczach juniorek (15.06.2008): 1. Miśkiewicz Lidia (TGS Olsztyn) 12,325 2. Eland Martyna (TGS Olsztyn) 11,025 3. Libera Anna (TS Wisła Kraków) 10,875 4. Zając Ewa (KG Iskra Zabrze) 10,700 5. Ilnicka Dajana (KG Iskra Zabrze) 9,625 6. Środoń Katarzyna (KG Iskra Zabrze) 9,200 7. Zarzycka Kamila (TGS Olsztyn) 9,175 8. Chrząstek Anna (MKS Kusy Szczecin) 7,050

Wyniki finału ćwiczeń na równoważni juniorek (15.06.2008): 1. Miśkiewicz Lidia (TGS Olsztyn) 13,050 2. Eland Martyna (TGS Olsztyn) 12,175 3. Środoń Katarzyna (KG Iskra Zabrze) 11,500 4. Grymek Olga (TS Wisła Kraków) 11,225 5. Ilnicka Dajana (KG Iskra Zabrze) 10,925 6. Libera Anna (TS Wisła Kraków) 10,700 7. Zarzycka Kamila (TGS Olsztyn) 10,075 8. Barska Agata (MKS Kusy Szczecin) 9,475

Wyniki finału ćwiczeń wolnych juniorek (15.06.2008): 1. Eland Martyna (TGS Olsztyn) 13,175 2. Ilnicka Dajana (KG Iskra Zabrze) 12,900 3. Libera Anna (TS Wisła Kraków) 11,575 3. Środoń Katarzyna (KG Iskra Zabrze) 11,575 5. Nawrocka Patrycja (MKS Kusy Szczecin) 11,375 6. Zarzycka Kamila (TGS Olsztyn) 11,350 7. Grymek Olga (TS Wisła Kraków) 11,150 8. Miśkiewicz Lidia (TGS Olsztyn) 11,050