Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu – Olsztyn 2019 r.

W środę 15.05.2019 r. rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu! Pierwszy dzień zmagań zakończony medalami, życiówkami i kwalifikacją na MEJ.

Nasz absolwent Krzysztof Pielowski zdobył srebrny medal na dystansie 1500 m stylem dowolnym w kategorii senior.

Tuż za nim uplasował się Bartłomiej Koziejko, który oprócz brązowego medalu seniorskiego dołożył srebrny medal na 1500 m w kategorii młodzieżowiec.

Nie zawiodła nas też Ewa Jaszczuk, która na dystansie 800 m stylem dowolnym zdobyła swój pierwszy seniorski medal brązowy i jednocześnie uzyskała kwalifikację na Mistrzostwa Europy Juniorów.

Duży sukces tym razem na dystansie sprinterskim 100 m stylem motylkowym osiągnął Piotr Sadłowski zdobywając brązowy medal w kategorii młodzieżowiec i VII m w kategorii senior.

Młodzi juniorzy też nas nie zawiedli!

• Kulik WiktoriaV m na 400 m stylem zmiennym wśród 16 latek
  • Kapała SzymonIV m na 400 m stylem zmiennym wśród 16 latków