Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym

GIMNAZJUM NR 10

Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim 27-28.05.2010 r. w podpoznańskim Luboniu

Naszą szkołę reprezentowała 5 osobowa ekipa, która spisała się znakomicie, zdobywając 5 medali!!!

Karol Wielgosz w kat. wagowej – 74 kg złoty medal, Michał Wielgosz w kat. wagowej – 63 kg srebrny medal, Magdalena Markiewicz w kat. wagowej – 53 kg brązowy medal, Agata Jackiewicz w kat. wagowej – 57 kg brązowy medal, Konrad Jastrzębowski w kat. wagowej +87 kg brązowy medal.

Serdecznie gratulujemy!!!

Justyna Niedziałek