SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

MISTRZOSTWA POLSKI W MARATONIE KAJAKOWYM

MISTRZOSTWA POLSKI W MARATONIE KAJAKOWYM

W dniach 11-12 czerwca na Zalewie Zemborzyckim koło Lublina odbyły się Mistrzostwa Polski w kajakowym maratonie. Przy trudnych warunkach atmosferycznych (wiatr i fala) bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie i ich starsi koledzy – absolwenci SMS Olsztyn.

Wyniki naszych uczniów: złoty medal zdobył Dominik Popławski z Sokoła Ostróda w K-1 na 15 km, złoty medal zdobyła Ewa Mieczkowska z KSC Olsztyn w K-1 20 km, złoty medal zdobyli Błażej Brakowiecki i Cezary Ołdakowski z KSC Olsztyn w K-2 15 km.

Wśród absolwentów złoty medal zdobył Mateusz Kamiński z OKSW Olsztyn w C-1 25 km, złoty medal zdobył Adam Roćko z KSC Olsztyn w K-1 30 km, złoty medal zdobyli Mateusz Kamiński i Arkadiusz Toński z OKSW Olsztyn w C-2 25 km.

Jak widać wyniki marzenie. Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów. Mateusz Kamiński, Adam Roćko i Ewa Mieczkowska zostali powołani do Kadry Narodowej i będą nas reprezentowali podczas Mistrzostw Europy w Maratonie kajakowym 22-24.07.2011 w St Jean De Losne (Francja).

Andrzej Kamiński

 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status