Mistrzostwa Świata Kadetów w taekwondo – Egipt 22-29.08.2017 r.

Brązowy medal Szymona!!!

Uczeń naszej szkoły Szymon Piątkowski – reprezentant Polski w dniach 22-29.08.2017 r. uczestniczył w Mistrzostwach Świata Kadetów w miejscowości Sharm El-Sheikh w Egipcie. Podczas tych zawodów zdobył brązowy medal! Szymon wygrał z zawodnikami z Meksyku, Filipin a medal wywalczył w starciu z reprezentantem Iranu. Do finału zabrakło jednego zwycięstwa, jednakże zawodnik z Turcji tym razem był lepszy.
Nasz kolejny reprezentant Łukasz Cudnoch, zajął 5 miejsce, przegrywając z zawodnikiem z Rosji a Mateusz Kowalski zajął miejsce 9-16 przegrał swoją drugą walkę z reprezentantem Taipei. Przed naszymi zawodnikami już niebawem kolejne walki podczas Polish Open – Warsaw Cup G1 turniej z cyklu Pucharu Świata odbędzie się w dniach 15-17.09.2017 r. w Warszawie oraz Mistrzostw Europy Kadetów, które odbędą się na Węgrzech w październiku.

Serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów