Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Taekwondo Olimpijskim

Europejska Unia Taekwondo Olimpijskiego, pierwszy raz w swojej historii, zorganizowała Młodzieżowe Mistrzostwa Europy. Miastem – gospodarzem tej imprezy będzie hiszpańskie Vigo. Do turnieju zgłosiło się 104 zawodników z 11 europejskich krajów.

Zawody odbędą się między 6 a 8 listopada 2009. Polskę na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy reprezentowało będzie siedmioro zawodników, a wśród nich znalazł się nasz najlepszy zawodnik Szkoły Mistrzostwa Sportowego Igor Kryszkiewicz (+84 kg), oraz dwie nasz absolwentki szkoły Alicja Podchul (-51 kg) i Klaudia Prusaczyk (-63 kg). Trenerem reprezentacji jest Tomasz Pyciarz.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!!!!!

Justyna Niedziałek