SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

GIMNAZJUM NR 10
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Nagrody Prezydenta Miasta Olsztyn 

NAGRODY

PREZYDENTA MIASTA OLSZTYN

przyznane uczniom i absolwentom SMS w Olsztynie za wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym i krajowym współzawodnictwie sportowym uzyskane w 2008 r.

 

Na corocznym spotkaniu w olsztyńskim Ratuszu odbyło się wręczenie nagród najlepszym sportowcom Miasta Olsztyn. Podsumowano osiągnięcia sportowe w 2008 r.

Podczas wręczania nagród przez Dyrektor Biura Sportu i Rekreacji, Panią Alicję Rutecką oraz Dyrektora OSiR, Pana Jerzego Litwińskiego najmłodsze gimnastyczki szkoły zaprezentowały swoje umiejętności.

Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele naszej szkoły:

 

Obecni uczniowie szkoły:

 

Nazwisko i imię/ klub sportowy

Dyscyplina/

konkurencja

Krzysztof PIELOWSKI

MTP „Kormoran”

Pływanie

Paula PLICHTA

TGS „Olsztyn”

Gimnastyka sportowa

Klaudia WICIK

AZS – UWM

Taekwondo olimpijskie

Bartosz HURA

MPT „Kormoran”

Pływanie

Michał MASŁOWSKI

AZS – UWM

Taekwondo olimpijskie

Magdalena MARKIEWICZ

AZS – UWM

Taekwondo olimpijskie

Agnieszka BENEDICT

AZS – UWM

Taekwondo – olimpijskie

Karol WIELGOSZ

AZS – UWM

Taekwondo olimpijskie

Lidia MIŚKIEWICZ

TGS „Olsztyn”

Gimnastyka sportowa

Martyna ELAND

TGS „Olsztyn”

Gimnastyka sportowa

Konrad JASTRZĘBOWSKI

AZS – UWM

Taekwondo olimpijskie

OSADA SMOCZYCH ŁODZI

Polskie Stowarzyszenie Weteranów Kajakarstwa

Trener – Andrzej Kamiński

Smocze łodzie

 

 

Absolwenci szkoły:

 

 Nazwisko i imię/ klub sportowy

Dyscyplina/

konkurencja

Arkadiusz TOŃSKI

OKSW

Kajakarstwo/

kanadyjki

Maciej RUTA

AZS – UWM

Taekwondo olimpijskie

Mateusz LASEK

AZS – UWM

Taekowndo olimpijskie

Kamil CHWESIUK

AZS – UWM

Taekwondo olimpijskie

Aleksander RYCHLIK

AZS – UWM

Taekwondo olimpijskie

Beata PRZEWŁOCKA

AZS – UWM

Taekwondo olimpijskie

Maciej PODGÓRSKI

OKS

Kajakarstwo

Rafał LEWANDOWSKI

OKS

Kajakarstwo/

kajaki

Łukasz BENEDICT

AZS – UWM

Taekwondo olimpijskie