Najmłodsi zawodnicy SMS Taekwondo ruszyli do boju!!

Ostatnia sobota i niedziela należała do juniorów młodszych, którzy walczyli w eliminacjach strefowych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych. Dla strefy zachodniej odbyły się one w Bydgoszczy, natomiast dla strefy wschodniej w Łodzi. W tym roku wystartowało łącznie 266 zawodników, naszą szkołę reprezentowała 11 osobowa grupa taekwondzistów wraz z trenerami:

1. Michał Mydło
  2. Przemysław Piechota
  3. Piotr Krajewski
  4. Mateusz Wieczorek
  5. Mateusz Lewalski
  6. Antoniusz Śmiglewski
  7. Piotr Kamiński
  8. Wojciech Szczerba

Prawo startu w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży wywalczyła sobie cała grupa zawodników naszej szkoły. Finały zostaną rozegrane w dniach 6-8 maja w Łomży.

Gratulacje!! i 3mamy kciuki za miesiąc!!

Justyna Niedziałek