Nasi reprezentanci w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Poezja Mistrza Konstantego”

Dnia 29 kwietnia reprezentanci naszej szkoły – Ola i Antek Śmiglewscy – wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Poezja Mistrz Konstantego”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 6 w Olsztynie. Poziom konkursu był niezwykle wysoki – 24 uczestników wspaniale recytowało wiersze K. I. Gałczyńskiego – były wśród nich utwory żartobliwe i refleksyjne. Tym bardziej cieszy sukces Oli, która zdobyła wyróżnienie, za świetną interpretację wiersza „Dyrektor i pomnik”. Gratulacje! Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem pani Joanny Ulatowskiej – Letko.