Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia

26 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 23 zagościły pluszowego misie, aby uczcić swoje święto. Uczniowie klas I-III uczestniczyli wspólnie z misiami w różnych zajęciach. Obejrzeli prezentację przygotowaną przez panią Katarzynę Świeczkowską, podczas której poszerzyli wiedzę na temat gatunków niedźwiedzi, ich zwyczajach i trybie życia oraz poznali historię powstania maskotki pluszowego misia. Klasa III wykazała się zdobytą wiedzą na temat tych groźnych zwierzaków, zaś uczniowie klasy I zdobywali Tytuł Przyjaciela Pluszowego Misia wykonując ilustracje swoich ulubionych maskotek. Szkoda, że misie nie mogą częściej uczestniczyć w zajęciach.

dzien_pluszow_misia_01

dzien_pluszow_misia_02