NOWY DZIENNIK - link >>> logo PUO (tuż poniżej, po prawej), po czym >>> "LOGOWANIE DO APLIKACJI PUO", następnie (przy pierwszym logowaniu) >>> "Przywracanie dostępu do konta"

Obchody Święta Niepodległości

🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱 W tegorocznych olsztyńskich obchodach Święta Niepodległości uczestniczyli tradycyjnie przedstawiciele naszej społeczności szkolnej.
Członkowie pocztu sztandarowego reprezentowali SMS podczas mszy odprawionej w intencji Ojczyzny w bazylice konkatedralnej św. Jakuba w Olsztynie.
Następnie uroczystości przeniosły się na Plac Solidarności. Młodzież złożyła kwiaty pod Pomnikiem Wolności Ojczyzny.