Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Lubuskie 2017 – Zielona Góra (Drzonków) 8-11.06.2017 r.

W klasie II Elite PZG najlepsza z olsztynianek okazała się Ania Hucało, która w wieloboju zajęła 7 miejsce, a w finałach zdobyła dwa złote medale na równoważni i ćw. wolnych! Julia Dargiewicz w wieloboju była 11, w finale na równoważni wywalczyła brązowy medal, a na skoku zajęła 8 miejsce. Natalia Markowska zajęła 14 miejsce w wieloboju, w finale na poręczach była 7, a na ćwiczeniach wolnych zajęła wysokie 4 miejsce. Wiktoria Rajchert zajęła 17 miejsce w wieloboju, Zuzanna Gołota ze względu na kontuzję mięśnia dwugłowego startowała tylko na dwóch przyrządach i w finale skoku zdobyła srebrny medal!

gimn_drzonkow_02

W klasie II PZG srebrny medal zdobyła Monika Wiśniewska! Do tego medalu w finałach dorzuciła dwa złote medale z finału poręczy oraz równoważni! Agata Bułło w wieloboju zajęła 5 miejsce, a w finałach była 6 na równoważni i na ćwiczeniach wolnych. Patrycja Lubieniecka była 19 w wieloboju, a także zajęła 5 miejsce w finale skoku oraz 7 miejsce na ćwiczeniach wolnych, a 26 miejsce w wieloboju zajęła Hania Łożyńska.

gimn_drzonkow_01

gimn_drzonkow_03

Serdecznie gratulujemy sukcesów zawodniczkom oraz trenerom !