Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w gimnastyce sportowej – Zabrze, 31.05-3.06.2018 r.

Z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży nasze gimnastyczki wracają z uśmiechem na twarzy oraz z kilkoma medalami na szyjach! W klasie III najlepszą z olsztynianek była Milena Krasicka. Zdobyła brązowy medal w wieloboju! Milena zajęła także 6 miejsce w finale na poręczach oraz na równoważni. Kaja Sokołowska zajęła 11 miejsce, poprawiając swój wynik z eliminacji o 12 lokat.

gimn_oom_00

W klasie II Ania Hucało zajęła pechowe 4 miejsce w wieloboju. W finałach szczęście jej dopisało! Zajęła trzecie miejsce na skoku oraz wygrała w pięknym stylu ćwiczenia wolne! Agata Bułło była 11 w wieloboju, w finałach zajęła 6 miejsce na równoważni oraz ćwiczeniach wolnych. Monika Wiśniewska uzyskała 14 lokatę w wieloboju oraz 5 miejsce na ćwiczeniach wolnych.

gimn_oom_02

Zdjęcia z finałów:

gimn_oom_03

gimn_oom_04

gimn_oom_05

gimn_oom_06

Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodniczek oraz trenerów!!