MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych – Gimnastyka Sportowa Kobiet – Kraków/Wieliczka, 16−19.05.2019 r.

Z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży nasze zawodniczki wracają z uśmiechem na twarzy oraz 4 medalami na szyjach. W klasie III najlepszą z olsztynianek była Milena Krasicka. Zajęła 4 miejsce w wieloboju oraz wywalczyła dwa srebrne medale w finałach na skoku i równoważni. W finale na skoku swoim występem medale zdobyły, Hanna Słoń zajmując 1 miejsce oraz Weronika Gosik 3 miejsce.

Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodniczek startujących na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz trenerów.