Ogólnopolskia Olimpiada Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim Końskie, 23-25.04.2009 r.

Wielki sukces uczniów SMS w Olsztynie reprezentujących Klub Sportowy START Olsztyn

Klub Sportowy START Olsztyn wygrał klasyfikację generalną Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim, która odbyła się w dniach 23-25.04.2009 r. w miejscowości Końskie. Wszyscy medaliści są uczniami szkoły Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie, na szczególne wyróżnienie zasługują złoci medaliści, którzy zdecydowanie dominowali w swoich konkurencjach. Na sukces pracowali trenerzy: Jerzy Litwiński i Marcin Chorzelewski oraz Grażyna Grudzień i Lilianna Racis.

Zawodnicy Startu – uczniowie szkoły zdobyli: 5 medali (2-2-1) oraz 4, 5 i 6 m-ce co łącznie dało 50 pkt w klasyfikacji Systemu Sportu Młodzieżowego i pozwoliło na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. Medale złote zdobyli: Magdalena Obrębska – kategoria K 2 Patrik Chrapkowski – kategoria M 5 medale srebrne: Olga Sopyło – kategoria K 3 Agnieszka Bąk – kategoria K 5 medal brązowy: Martyna Konrad – kategoria K 6.