Ogromne wyróżnienie uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2008/2009 otrzymali:

Karol Wielgosz – kl. II b LO – taekwondo. Złoty medalista Mistrzostw Polski Juniorów, brązowy Mistrzostw Polski Seniorów, zdobywca medali na międzynarodowych turniejach klasy A, zdobywca IX miejsca na Mistrzostwach Europy Juniorów, członek Kadry Narodowej. Michał Wielgosz – kl. II b – taekwondo. Mistrz Polski Juniorów, brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów, zdobywca IX miejsca na Mistrzostwach Europy Juniorów, członek Kadry Narodowej.