Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym

GIMNAZJUM NR 10

Otrzęsiny I klas – 1.10.2010 r.

Otrzęsiny I klas

01.10.2010 r. odbyły się otrzęsiny klas pierwszych liceum zorganizowane głównie przez dziewczęta z klasy IIB. Najpierw „kociaki” przybrały charakterystyczne barwy, jak na koty przystało. Następnie każda klasa pierwsza miała za zadanie stworzyć swojego kota z materiałów dostarczonych przez organizatorów. Inwencja twórcza była imponująca. Po sprawdzeniu umiejętności plastycznych pierwszaki przystąpiły do szeregu konkurencji sprawnościowych. Był to sprawdzian zwinności, celności i szybkości? Tradycyjnie wszyscy koceni musieli również skosztować wytworu wyobraźni starszych kolegów. Był to napój „wieloskładnikowy”. Jak widać wszystkim smakowało. A na zakończenie, w napisanej samodzielnie przysiędze, pierwszaki obiecały godnie reprezentować naszą szkołę i osiągać wysoki wyniki w nauce i sporcie. Trzymamy za słowo?

Elżbieta Giedziun – Kakojejko