Piszemy listy i kartki do chorych dzieci z Marzycielskiej Poczty !!!

W dniach 4-11 lutego braliśmy udział w ogólnopolskiej akcji Marzycielska Poczta. Akcja ta polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci z całej Polski.

Na stronie internetowej www.marzycielskapoczta.pl oraz w bibliotece szkolnej uczniowie poznali profile z adresami pocztowymi dzieci, dla których takie przesyłki są bezcennym wsparciem w walce z chorobą.

W ciągu całego tygodnia uczniowie SP klas I-VI pisali listy i kartki do chorych dzieci, tak aby otrzymały od nas przesyłkę na Walentynki.

Mamy nadzieję, że miłe słowa, które do nich napisaliśmy dodadzą im sił i sprawią, że na ich twarzy zagości uśmiech.

„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”
 Antoine’a de Saint-Exupéry’e