SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

GIMNAZJUM NR 10
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Pływanie – podsumowanie startów zawodników SMS lato 2017

Ogólnopolska  Olimpiada Młodzieży w Warszawie

Krzysztof Oller – złoty medal – 200 m st. motylkowym

Bartłomiej Koziejko – srebrny medal – 1500 m st. dowolnym

Bartłomiej Koziejko – brązowy medal – 400 m st. dowolnym

Sztafeta mężczyzn w składzie Piotr Sadłowski, Michał Macner, Krzysztof Oller i Bartłomiej Koziejko – brązowy medal w wyścigu 4×200 m st. dowolnym.

Kinga Chodyna – 6 miejsce w finale B – 100 m st. motylkowym

Piotr Sadłowski – 5 miejsce w finale A – 100 m st. motylkowym

Krzysztof Oller – 6 miejsce w finale B – 100 m st. motylkowym

Bartłomiej Koziejko – 6 miejsce w finale A – 200 m st. dowolnym

Julia Święcka – 2 miejsce w finale B – 200 m st. grzbietowym

Bartłomiej Koziejko – 4 miejsce w finale A – 400 m st. zmiennym

Krzysztof Oller – 6 miejsce w finale A – 400 m st. zmiennym

Kinga Chodyna – 7 miejsce w finale B – 50 m st. motylkowym

Piotr Sadłowski – 7 miejsce w finale A – 50 m st. motylkowym

Julia Święcka – 4 miejsce w finale A – 50 m st. grzbietowym

Sztafeta 4×100 m st. dowolnym chłopców  – 7 miejsce

Julia Święcka – 4 miejsce w finale A – 100 m st. grzbietowym

Piotr Sadłowski – 6 miejsce w finale B – 100 m st. dowolnym


Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich w Opolu

Jakub Mościcki – złoty medal – 50 m st. grzbietowym

Jakub Mościcki – złoty medal – 100 m st. grzbietowym

Jakub Mościcki – srebrny medal – 400 m st. dowolnym

Jakub Mościcki – srebrny medal – 200 m st. grzbietowym

Szymon Lipiński – srebrny medal – 50 m st. dowolnym

Szymon Lipiński – 5 miejsce finał A – 50 m st. motylkowym

Szymon Lipiński – 6 miejsce finał A – 100 m st. dowolnym

Oliwia Wett – 5 miejsce finał A – 400 m st. zmiennym

Oliwia Wett – 6 miejsce finał A – 200 m st. zmiennym

Oliwia Wett – 4 miejsce finał A – 200 m st. motylkowym

Sztafeta Kormoran Olsztyn chłopców – 4×200 m st. dowolnym – 5 miejsce

Sztafeta Kormoran Olsztyn chłopców – 4×100 m st. dowolnym – 10 miejsce

 

Mistrzostwa Polski Juniorów 15-letnich w Lublinie

Ewa Jaszczuk – brązowy medal – 200 m st. dowolnym

Ewa Jaszczuk – złoty medal – 400 m st. dowolnym

Ewa Jaszczuk – złoty medal – 800 m st. dowolnym

Emilia Raczewska – srebrny medal – 50 m st. motylkowym

Emilia Raczewska – 4 miejsce finał A – 100 m st. motylkowym

Hubert Bruzdewicz – srebrny medal – 400 m st. dowolnym

Hubert Bruzdewicz – złoty medal – 1500 m st. dowolnym – REKORD Polski 15-latków

Hubert Bruzdewicz – 4 miejsce finał A – 200 m st. dowolnym

Sztafeta Kormoran Olsztyn 4×200 m st. dowolnym dziewcząt – 5 miejsce

Sztafeta Kormoran Olsztyn 4×200 m st. dowolnym chłopców – 10 miejsce

Sztafeta Kormoran Olsztyn 4×100 m st. zmiennym dziewcząt – 8 miejsce

Rafał Komar – 3 miejsce finał B – 400 m st. zmiennym

Marta Gadkojć – 5 miejsce finał B – 50 m st. grzbietowym

Marta Gładkojć – 5 miejsce finał B – 100 m st. grzbietowym

Marta Gładkojć – 7 miejsce finał B – 200 m st. grzbietowym

Mistrzostwa Polski Juniorów 14-letnich w Olsztynie

Wiktoria Kulik – 2 miejsce w finale B – 400 m st. zmiennym

Michał Niedziałek – 5 miejsce w finale B – 200 m st. dowolnym

Sztafeta 4×200 m st. dowolnym MTP Kormoran Olsztyn – 7 miejsce

Wiktoria Kulik – 4 miejsce w finale B – 400 m st. dowolnym

Michał Niedziałek – 5 miejsce w finale B – 400 m st. dowolnym

Sztafeta 4×100 m st. dowolnym MTP Kormoran – 14 miejsce

Wiktoria Kulik – 9 miejsce w finale A – 800 m st. dowolnym

Michał Niedziałek – 11 miejsce – 1500 m st. dowolnym

Mistrzostwa Polski w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych w Olsztynie

Bartłomiej Koziejko – złoty medal – 7500 metrów w kat. 17-18-latków

Krzysztof Oller – brązowy medal – 7500 metrów w kat. 17-18-latków

Ewa Jaszczuk – srebrny medal – 5000 metrów w kat. 15-16-latków

Hubert Bruzdewicz – brązowy medal – 5000 metrów w kat. 15-16-latków

Szymon Kapała – srebrny medal – 2500 metrów w kat. 14-latków

Ewa Jaszczuk – złoty medal – Sztafeta 3×2500 metrów w kat. Open

Wiktoria Szeluga, Kacper Jurczak, Hubert Bruzdewicz – brązowy medal – sztafeta 3×2500 metrów w kat. Open i srebrny medal w kat. 15-16-latków