Podsumowanie pierwszego półrocza w szkole podstawowej

Najwyższą średnią ocen w szkole uzyskała klasa VI – 4,88, na drugim miejscu klasa IV – 4,61, a na trzecim V – 4,33

Wśród uczniów najwyższe średnie uzyskali:

• Natalia Paluch 5,55
  • Anna Kawa 5,45
  • Szymon Kawa 5,36

Najwyższą frekwencję w szkole uzyskała klasa II – 96,59%, na drugim miejscu jest klasa VI – 95,82%, a na trzecim klasa IV – 95,81%

100% frekwencji uzyskali uczniowie:

• Oliwier Krawczyk z klasy I
  • Borys Zera klasa II
  • Oliwia Narkowicz klasa VI

W I półroczu miało miejsce wiele wydarzeń i uroczystości szkolnych. Były to między innymi obchody Święta Niepodległości, Jasełka szkolne i bal karnawałowy. Angażowaliśmy się w działalność charytatywną – zbieraliśmy nakrętki oraz karmę dla zwierząt. Dużym przedsięwzięciem był kiermasz ozdób świątecznych, na który własnoręcznie wykonaliśmy ozdoby. Całkowity dochód został przekazany na hospicjum domowe Caritas.