Poloneza czas zacząć! Studniówka 2017

Dnia 13 stycznia 2017 r. w restauracji „Tiffi” odbyła się długo wyczekiwana Studniówka. Od początku było wyjątkowo, zabawnie, uroczo i wzruszająco. W pierwszej parze poloneza tradycyjnie już poprowadziła pani Dyrektor Barbara Rapińczuk.

Ciekawa i jednocześnie zabawna była część artystyczna przygotowana przez naszych uczniów, którzy udowodnili, że mają nie tylko talenty sportowe, ale także doskonałe poczucie humoru, zdolności aktorskie i taneczne oraz duży dystans do siebie. Rodziców, Dyrekcję, wychowawców i trenerów wzruszyli ciepłymi, płynącymi z serca podziękowaniami i kwiatami. Wspólna zabawa trwała do białego rana, a wszystko na najwyższym poziomie. Trzymamy za nich kciuki – połamania piór na maturze!