„Procedury postępowania z zachowaniem reżimu sanitarnego obowiązujące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 Mistrzostwa Sportowego im. M. G. Bublewicza w Olsztynie od 1 września 2020 r. na czas realizacji statutowych zadań z uwzględnieniem wytycznych GIS, MZ i MEN”.

Dokument otwórz/pobierz
Zarządzenie nr 15/2020
Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 Mistrzostwa Sportowego
im. M. G. Bublewicza w Olsztynie
z dnia 24 sierpnia 2020 r.
>>>
Zasady organizacji pracy w ZSO Nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie (zał. nr 1) >>>
Procedura przyprowadzania i odbierania dziecka ze szkoły (zał. nr 2) >>>
Procedura pobytu ucznia w sali dydaktycznej i świetlicy szkolnej (zał. nr 3) >>>
Procedura wyjścia grupy na plac zabaw (zał. nr 4) >>>
Procedura komunikacji z rodzicami uczniów (zał. nr 5) >>>
  • Procedura zgłaszania i reagowania na incydenty w grupie oraz stosowanie zabezpieczeń w trakcie wymaganych zabiegów higienicznych.
  • Procedura postępowania w razie stwierdzenia zagrożenia zarażenia wirusem Covid-19 u ucznia – zawodnika.
  • Procedura postępowania w razie stwierdzenia zagrożenia zarażenia wirusem Covid-19 u pracownika.
  • Procedura przyjęcia dostaw gotowych posiłków i produktów przez firmę transportową.
  • Procedura wydawania posiłków.
  • Procedura postępowania z odpadami dla osób stosujących środki zapobiegawcze w miejscu pracy w celu minimalizacji ryzyka zarażenia i rozprzestrzeniania się koronawirusa.
    (zał. nr 6-11)

>>>
  • Procedura przestrzegania zasad ochrony w pracowni informatycznej, techniki, innych.
  • Procedura przestrzegania zasad ochrony w czasie zajęć rewalidacyjnych i specjalistycznych.
    (zał. nr 12-13)

Barbara Rapińczuk