Promocja szkoły w przedszkolu literackim

19 stycznia 2018 r. uczniowie z klasy II SP pod opieką wychowawczyni pani Moniki Rawa-Paluch i  trenerki  pani Pauli Plichty odwiedzili Przedszkole Literackie nr 36 w Olsztynie. Celem wizyty było promowanie szkoły. Gimnastyczki i taekwondziści zaprezentowali swoje umiejętności, wywołując zachwyt wśród przedszkolaków. Może dzięki temu zdecydują się oni rozpocząć swoją przygodę ze sportem w naszej szkole. Prezentacja bardzo przypadła do gustu gronu pedagogicznemu i dzieciom.
Po pokazie uczniowie mogli zrelaksować się spacerując po parku i podziwiając zimowe krajobrazy.