NOWY DZIENNIK - link >>> logo PUO (tuż poniżej, po prawej), po czym >>> "LOGOWANIE DO APLIKACJI PUO", następnie (przy pierwszym logowaniu) >>> "Przywracanie dostępu do konta"

Puchar Polski w Gimnastyce Sportowej Kobiet – Kraków 07-08.03.2020 r.

W dniach 07-08.03.2020 r. na sali gimnastycznej „Wisła” Kraków w zawodach „Pucharu Polski” wzięły udział nasze seniorki, juniorki i juniorki młodsze gimnastyki sportowej. Z Krakowa zawodniczki UKS SMS Olsztyn przywiozły dwa brązowe medale. Medalistką wieloboju juniorek została Ania Hucało oraz Natalia Deptuła w finale ćwiczeń wolnych, w klasie III. Były to pierwsze wyjazdowe zawody w tym sezonie, teraz szykujemy się do Indywidualnych Mistrzostw Polski, które odbędą się w kwietniu.

Wyniki wieloboju klasy mistrzowskiej:

• 7 miejsce – Wiktoria Kucner
  • 8 miejsce – Klaudia Hrynowiecka

Klasa I:

• 3 miejsce – Anna Hucało
  • 8 miejsce – Monika Wiśniewska
  • 10 miejsce – Agata Bułło

Klasa III PZG:

• 16 miejsce – Natalia Deptuła
  • 23 miejsce – Natasha Lewakowska

Finał –  ćwiczenia wolne:

• 3 miejsce – Natalia Deptuła
  • 7 miejsce – Natasha Lewakowska

W wieloboju klasy II PZG:

• 12 miejsce Milena Krasicka,
  • 16 miejsce Kaja Sokołowska,
  • 21 miejsce Monika Jastrzębowska,
  • 22 miejsce Weronika Gosik.

Gratulacje dla trenerów, zawodniczek i rodziców za dobre wyniki na zawodach i życzymy dobrego przygotowania do następnych startów w tym sezonie.