MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Puchar Polski w gimnastyce sportowej kobiet Kraków – 11-12.10.2019 r.

Gimnastyczny sezon startowy I półrocza roku szkolnego 2019/2020 zawodniczki rozpoczęły od udanego startu na Pucharze Polski, który odbył się w Krakowie. UKS SMS Olsztyn reprezentowało 10 zawodniczek. Dziewczyny startowały w klasie III, II oraz I.

Najlepiej zaprezentowały się Anna Hucało oraz Milena Krasicka. Obydwie zawodniczki zdobyły medale w wieloboju. Milena zajęła II miejsce w klasie III, natomiast Ania pokonała wszystkie rywalki w klasie I.

• Agata Bułło – 13 miejsce

Były to pierwsze zawody po wakacjach, zawodniczki sprawdziły jakie elementy muszą dopracować przed Drużynowymi Mistrzostwami Polski, które odbędą się pod koniec października w klasie I i III oraz w listopadzie w klasie II, Mistrzowskiej.

Duże brawa i gratulacje należą się dla wszystkich zawodniczek i trenerów.