Puchar Polski w gimnastyce sportowej kobiet – Kraków 12−13.10.2018 r.

Sezon startowy I półrocza roku szkolnego zawodniczki rozpoczęły od udziału w Pucharze Polski, który odbył się w Krakowie. UKS SMS Olsztyn reprezentowało 7 zawodniczek. Dziewczyny startowały w klasie II i III.

gimn_krakow_01

gimn_krakow_02

gimn_krakow_03

gimn_krakow_04

gimn_krakow_05

W klasie II Ania Hucało zajęła 4 miejsce, natomiast Agata Bułło zajęła 10 miejsce. W klasie III najlepiej zaprezentowała się Milena Krasicka zajmując 7 miejsce, Monika Jastrzębowska zajęła 12 miejsce, Weronika Gosik 23 miejsce, Emma Sarna 26 miejsce, Hania Słoń uplasowała się na 28 pozycji.

gimn_krakow_06

Były to pierwsze zawody po wakacjach, zawodniczki sprawdziły jakie elementy muszą dopracować przed drużynowymi Mistrzostwami Polski, które odbędą się już za miesiąc w Olsztynie.

Duże brawa i gratulacje należą się dla wszystkich zawodniczek i trenerów.

gimn_krakow_07