Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/09

Inauguracja roku szkolnego 2008-2009

Uroczysta inauguracja roku szkolnego miała miejsce 1 września 2008 r. Jak co roku szczególnie serdecznie cała społeczność szkolna witała pierwszoklasistów. Nie zabrakło także gratulacji dla sportowców, zwłaszcza kajakarzy, którzy w czasie wakacji mają swoje najważniejsze starty. Szczególnie dumni byliśmy z faktu, że dwóch naszych absolwentów- Tomasz Mendelski i Mariusz Kujawski – wystartowało na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie.     Szczególnie miłym gościem na naszej uroczystości była Pani Prezydent Olsztyna Anna Wasilewska, która życzyła uczniom, nauczycielom i trenerom samych sukcesów w nowy roku szkolnym.     Nie mogliśmy oczywiście zapomnieć, że 1 września to również data wybuchu II wojny światowej, dlatego wszyscy obecni chwilą ciszy uczcili pamięć poległych za Ojczyznę.