Ślubowanie pierwszej klasy

ŚLUBOWANIE  PIERWSZEJ  KLASY.

Dnia 17 października 2007 roku w obecności pani dyrektor Barbary Rapińczuk, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości Pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej Nr 23 Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie. Dzieci udowodniły, że potrafią już wiele podczas turnieju wiedzy, umiejętności i zręczności. Oceniała to Wysoka Komisja składająca się z rodziców i pani dyrektor oraz publiczności! Wychowawczyni Pierwszaków, pani Monika Rawa – Paluch była bardzo dumna z występu swoich „Dzieciaków” i życzyła im powodzenia w dalszej nauce. Każdy Pierwszak otrzymał pamiątkową statuetkę. Szczególne podziękowania dla wspaniałych i świetnie zorganizowanych rodziców. Ciasta i inne smakołyki były super!!! Uroczyste Ślubowanie złożyli: Dominika Jeznach, Gabrysia Jeznach, Tomasz Parda, Karolina Pałuska, Aleksandra Pilarczyk, Tomasz Sobol, Agnieszka Stachurska, Maciej Tomaszewski, Michał Tokarzewski, Marysia Wajzer, Sara Kowalczyk.