SMS Olsztyn – drugie miejsce!!!! drużynowo w międzynarodowych zawodach Bydgoszcz Cup w taekwondo olimpijskim

Zawodnicy taekwondo w składzie:

• Michał Mydło
  • Antek Śmiglewski
  • Adrian Andrzejewski
  • Przemysław Piechota
  • Mateusz Wieczorek
  • Piotr Kamiński
  • Piotr Krajewski
  • Mateusz Lewalski
  • Kuba Andrzejczak
  • Wojtek Szczerba
  • Kryspin Chojnowski

Wywalczyli jako drużyna drugie miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju, jednocześnie był to sprawdzian przed nadchodzącymi finałami Mistrzostw Polski Juniorów, które odbędą się w dniach 8-9.06 w Bornym Sulinowie. Złote medale wywalczyli: Przemek Piechota, Śmiglewski Antek. Srebrne medale wywalczyli: Michał Mydło, Wieczorek Mateusz. Brązowe medale wywalczyli: Kamiński Piotr, Kryspin Chojnowski, Kuba Andrzejczak, Adrian Andrzejewski.

Serdeczne gratulacje Justyna Niedziałek