NOWY DZIENNIK - link >>> logo PUO (tuż poniżej, po prawej), po czym >>> "LOGOWANIE DO APLIKACJI PUO", następnie (przy pierwszym logowaniu) >>> "Przywracanie dostępu do konta"

„Śpiewajmy pamięć…”

We wtorek 12 listopada na korytarzach Gietkowskiej dominowały biało-czerwone barwy. Uczniowie klas IV−VI pod okiem wychowawczyń: Joanny Ulatowskiej-Letko, Bożeny Randzio, Małgorzaty Ejkszto oraz pani Anety Wojtkiewicz przygotowali koncert patriotyczny „Śpiewajmy pamięć…”

Każda z klas zaprezentowała wybraną pieśń, były też wykonania solowe. Na koniec wszyscy zebrani w sali różowej odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego.

Dziękujemy pani Dyrektor oraz wszystkim przybyłym za wspólne świętowanie tego wyjątkowego dnia!