“Sprzątania Świata – Lubimy kolor zielony”

21 września 2018 roku uczniowie klas I-VI brali udział w szkolnej akcji Sprzątania Świata. Na kilka dni przed tym wydarzeniem, wychowankowie naszej szkoły stworzyli plakaty, zachęcające do segregacji śmieci oraz dbania o otaczającą przyrodę. Stworzone plakaty zdobiły korytarze szkoły. 21 września uczniowie przybyli do szkoły ubrani na zielono, na znak łączności z wszystkimi ludźmi, którym nie jest obojętny los naszej planety. Tego też dnia uczestniczyliśmy w pracach porządkowych na terenie szkoły.

Daria Zamaria