Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym

GIMNAZJUM NR 10

Studniówka

15 stycznia 2011 roku o godzinie 19:00 tradycyjnie rozbrzmiały pierwsze takty poloneza. W tym roku uczniowie wraz z rodzicami swój bal studniówkowy zaplanowali w Restauracji My Fish. Tego dnia wszyscy chcieli wyglądać inaczej niż zwykle. Piękne sukienki, ekstrawaganckie fryzury oraz modne garnitury robiły wrażenie. W restauracji zgromadził się tłum rodziców pragnących obejrzeć poloneza w wykonaniu ich pociech. W tym roku bal rozpoczął się inaczej niż zwykle. Uczniowie, ku ogólnemu zaskoczeniu grona pedagogicznego, porwali do poloneza swoich nauczycieli oraz trenerów. Błysk fleszy, obiektywy kamer śledziły każdy krok. Nikt się nie pomylił, nikt nie zgubił swojej pary 😉 Następnie przemówiła Pani Dyrektor. Był toast wzniesiony skromną lampką szampana i podziękowania. W oczach wychowawców pojawiły się łzy wzruszenia. Piłkarze zaskoczyli wszystkich swoim występem niespodzianką. Uczniowie wraz z gronem pedagogicznym bawili się do białego rana.

Joanna Połonczyk