SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
IM. M. G. BUBLEWICZA

X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Sukcesy sportowe uczniów-zawodników SMS w Olsztynie w roku szkolnym 2018/2019

 

GIMNASTYKA SPORTOWA

  • Iga Kowalczyk – Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorek 3m.wielobój, 3m. poręcze; 1m Drużynowe Mistrzostwa Polski kl. M
  • Anna Hucało – Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek 3m wielobój, 2m skok, 3m ćw. wolne, 3m Drużynowe Mistrzostwa Polski kl. II
  • Agata Bułło – 3m Drużynowe Mistrzostwa Polski kl. II
  • Wiktoria Kucner – 1m Drużynowe Mistrzostwa Polski kl. M
  • Klaudia Hrynowiecka – 1m Drużynowe Mistrzostwa Polski kl. M
  • Wiktoria Kania – 1m Drużynowe Mistrzostwa Polski kl. M
  • Milena Krasicka – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2m finał skok, 2m finał równoważnia w kl. III, Puchar Polski 2m w wieloboju, 1m finał skok
  • Hanna Słoń – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 1m finał skok, Puchar Polski 3m finał skok w kl. III
  • Weronika Gosik – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 3m finał skok kl. III
  • Kaja Sokołowska – Puchar Polski 3m finał poręcze kl. III
  • Monika Wiśniewska – 3m Drużynowe Mistrzostwa Polski kl. II
  • Antonina Bednarczyk – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, 3m finał skok

 TAEKWONDO OLIMPIJSKIE

  • Łukasz Cudnoch – złoty medal w Mistrzostwach Polski Juniorów, brązowy medal na Pucharze Świata
  • Piotr Dolat – złoty medal w Mistrzostwach Polski Juniorów
  • Izabela Krajewska – złoty medal w Mistrzostwach Polski Juniorów, brązowy medal na Pucharze Świata
  • Mikołaj Żyźniewski – złoty medal w Mistrzostwach Polski Juniorów, srebrny medal na Pucharze Świata
  • Mateusz Kowalski – 5. miejsce Mistrzostwa Świata Kadetów, dwa złote medale w Pucharze Świata, srebrny w Mistrzostwach Polski Juniorów
  • Oliwia Kowalczuk – srebrny medal w Mistrzostwach Polski Juniorów,
  • Szymon Piątkowski – srebrny w Mistrzostwach Polski Juniorów, dwa złote medale na Pucharze Świata
  • Filip Skrzeszewski – srebrny medal w Mistrzostwach Polski Juniorów, dwa brązowe medale na Pucharze Świata
  • Oliwia Krajewska -brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski
  • Natalia Skorupska – brązowy medal w Mistrzostwach Polski Juniorów
  • Salaam Diallo – brązowy medal w Mistrzostwach Polski Juniorów
  • Igor Drążkiewicz – złoty medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, dwa brązowe medale na Pucharze Świata
  • Agnieszka Krajewska – złoty medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, brązowy medal na Pucharze Świata
  • Mateusz Chrzanowski – srebrny medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, złoty i brązowy medal w Pucharze Świata
  • Mikołaj Sokołowski – srebrny medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, brązowy medal na Pucharze Świata
  • Julia Jędrychowska – brązowy medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
  • Wanessa Piątkowska – brązowy medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
  • Kacper Wardyn – brązowy medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
  • Hubert Lendzion – złoty medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
  • Kornelia Krajewska – złoty medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
  • Julia Grochal – złoty medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
  • Paweł Chrzanowski – złoty medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
  • Julia Krajewska – srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
  • Krystian Laskowski – srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
  • Radosław Korsak – srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
  • Martin Kaczor – srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
  • Szyman Narkowicz – srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
  • Zofia Pastor – brązowy medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
  • Maja Dręzek – brązowy medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
  • Aleksander Bogdański – brązowy medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
  • Sebastian Miastkowski – brązowy medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
  • Maksym Yaresko – brązowy medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

PŁYWANIE

  • Ewa Jaszczuk – wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów, brązowa medalistka Mistrzostw Polski Seniorów, uczestniczka Mistrzostw Europy Juniorów w Helsinkach. Uzyskała kwalifikację do Mistrzostw Europy Juniorów do Kazania, Uczestniczka Mistrzostw Świata Juniorów na Wodach Otwartych, reprezentantka Polski na wielomecze i zawody międzynarodowe
  • Bartłomiej Koziejko – brązowy medalista Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires, uczestnik Mistrzostw Europy w Helsinkach, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów, reprezentant Polski na zawodach międzynarodowych. Członek Kadry Narodowej Młodzieżowców
  • Piotr Sadłowski – uczestnik Mistrzostw Europy w Helsinkach, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców, finalista Mistrzostw Polski Seniorów, reprezentant Polski na zawodach międzynarodowych. Członek Kadry Narodowej Młodzieżowców
  • Michał Niedziałek – brązowy medalista Mistrzostw Polski w Pływaniu na dystansie 1500 m

KAJAKARSTWO

  • Alicja Drzewicka – złoty medal C-1 2000m Mistrzostwa Polski Młodzików
  • Antoni Łapczyński – srebrny medal K-2, K-4 500m Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
  • Jakub Horba – srebrny medal K-4 500m Mistrzostwa Polski Juniorów
  • Elżbieta Łoboziak – srebrny medal C-2 500m Mistrzostwa Polski Juniorów
  • Kamila Kudyba – złoty medal C-1 2000m Mistrzostwa Polski Młodzików
  • Marcin Nowacki – 5 miejsce Mistrzostwa Europy K-4 500m, brązowy medal K-1 500, 1000m Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
  • Michał Szajdek – brązowy medal C-2 5000m Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
  • Adam Werner – srebrny medal K-4 500m Mistrzostwa Polski Juniorów, brązowy K-1 5000m
  • Paweł Wiśniewski – brązowy medal C-2 5000m Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Absolwenci:

  • Piotr Czereszko – złoty medal K-4 1000m Mistrzostwa Polski Juniorów
  • Bartosz Grabowski – złoty medal K-1 200m Mistrzostwa Świata i Europy Juniorów, złoty medal K-1 200m Mistrzostwa Polski Juniorów
  • Maja Szajdek – złoty medal C-2 200m Mistrzostwa Polski Juniorów
  • Julia Walczak – 7 miejsce Mistrzostwa Świata Juniorów, złoty medal C-1 500m, C-2 200m Mistrzostwa Polski Juniorów
  • Jakub Piotrowski – srebrny medal K-4 500m Mistrzostwa Polski Juniorów
  • Patryk Zych – srebrny medal K-4 500m Mistrzostwa Polski Juniorów

PIŁKA SIATKOWA

  • Wiktor Janiszewski – finalista Mistrzostw Polski Juniorów z drużyną AZS UWM Olsztyn
  • Patrycja Mazur – powołanie na konsultacje naborowe do reprezentacji Polski w piłce siatkowej plażowej

PIŁKA NOŻNA

  • Marta Kaźmierczak – reprezentantka Polski w U 17
 Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status