SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KLAS IV-VI

ROZPOCZĄŁ SIĘ SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KLAS IV-VI

Zgodnie z tradycją już kolejny rok uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej uczestniczą w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

29 września odbyło się pierwsze dyktando sprawdzające znajomość zasad pisowni wyrazów z „ó” i „u”. Oto jego wyniki:

Wszystkim uczniom serdecznie gratuluję! W październiku kolejne dyktando – tym razem sprawdzające znajomość zasad pisowni wyrazów z „rz” i „ż”.

Joanna Ulatowska-Letko