„Szlachetna paczka”

Na przełomie listopada i grudnia 2017 roku nasza szkoła uczestniczyła w wolontariacie „Szlachetna paczka”. Naszą podopieczną została mieszkanka Olsztyna.
Do akcji włączyli się uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły. Zebraliśmy w sumie 1109,90 zł. Zrobiliśmy 15 paczek, w których znalazły się zakupione przez nas ciepłe ubrania, odkurzacz, oraz zebrane, przynoszone do szkoły rzeczy, takie, jak produkty chemii gospodarczej, kosmetyki, żywność.
W sobotę 9 grudnia zawieźliśmy paczki na miejsce zbiórki, którym dla naszego rejonu była Szkoła Podstawowa Nr 34.

Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji!!!