Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym

GIMNAZJUM NR 10

Taekwondo Belgium Open, 17-19.04.2009 r.

Belgium Open 2009

W dniach 17-19.04.2009 r. zawodnicy SMS Olsztyn ponownie już wzięli udział w turnieju klasy A w taekwondo olimpijskim w Międzynarodowych Mistrzostwach Belgii w Herentals.     W pierwszym dniu zawodów wspaniale zaprezentował się Igor Kryszkiewicz (waga 78 kg), wywalczając srebrny medal w kategorii wiekowej juniorów. To jest już drugi medal na jego koncie. Podobnie srebrny medal zdobył Konrad Jastrzębowski, zaś Izabela Gadomska, po zmianie kategorii wagowej, wywalczyła brązowy. Bracia Karol i Michał Wielgosz, choć stoczyli dobre walki, zajęli jednocześnie tylko 5. miejsca.

Wszystkim gratulujemy!!!

Justyna Niedziałek