NOWY DZIENNIK - link >>> logo PUO (tuż poniżej, po prawej), po czym >>> "LOGOWANIE DO APLIKACJI PUO", następnie (przy pierwszym logowaniu) >>> "Przywracanie dostępu do konta"

Trening taekwondo – odwiedziny uczniów SP 10

W dniu 2.11.2017 roku naszą szkołę odwiedzili uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej nr 10. Uczestniczyli we wspólnym treningu taekwondo, nasi zawodnicy dumnie prezentowali swoje umiejętność pokazując walkę sportową w sprzęcie ochronnym, poomse, oraz kombinację technik kopanych na tarcze treningowe. Uczniowie mieli również okazję odbycia krótkiej rozgrzewki gimnastycznej z trenerką gimnastyki sportowej panią Beatą Lewalską.

Gratulujemy Justyna Niedziałek