Wielki sukces sportowy naszego ucznia - Bartek Koziejko brązowym medalistą Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires w sztafecie 4x100 m stylem zmiennym

GIMNAZJUM NR 10

Udane kwalifikacje do Mistrzostw Polski Juniorów

Krasnystaw w miniony weekend, był stolicą juniorskiej czołówki polskich zawodników taekwondo olimpijskiego. W mieście tym, odbyła się pierwsza eliminacja do Mistrzostw Polski Juniorów 2011. Na starcie stanęło 134 juniorów i 83 juniorki, którzy walczyli łącznie o 160 kwalifikacji (po 8 w dwudziestu kategoriach wagowych) na finał, który odbędzie się w ostatnie weekend maja w Bornym Sulinowie. Naszą szkołę reprezentowała 14 osobowa grupa zawodników taekwondo, wraz z trenerami, kwalifikacje do finałów Mistrzostw Polski Juniorów uzyskało 11 zawodników oraz 9 zawodników do Finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 27-29 maja w Bornym Sulinowie.

3mamy kciuki za wygrane walki powodzenia.

Justyna Niedziałek