Udany debiut Oli Kowalczuk na międzynarodowym turnieju klasy A German Open w taekwondo

W zakończonym 4 marca w Hamburgu kolejnym turnieju europejskim klasy A wliczanym również do rankingu światowego G1, Polacy wywalczyli łącznie 2 srebrne i 3 brązowe medale zajmując ostatecznie 9 miejsce w klasyfikacji spośród 49 państw biorących udział w tegorocznym German Open. Srebrny medal wywalczyła: Aleksandra Kowalczuk + 68 kg Juniorek, SMS Olsztyn Tegoroczna edycja German Open była bardzo mocno obsadzona oraz stała na wysokim poziomie ze względu na zbliżające się Mistrzostwa Świata Juniorów, Mistrzostwa Europy Seniorów i przede wszystkim Igrzyska Olimpijskie w Londynie. W turnieju wzięło udział 1196 zawodników i zawodniczek.

Gratulacje!!!! Justyna Niedziałek