Uwaga! Jest akcja! „Historia Polski w obiektywie”

Drodzy Uczniowie!

W roku stulecia niepodległości Polski chcemy Was przekonać, że historia ojczysta NAPRAWDĘ jest wokół nas. Rozejrzyjcie się, a zobaczycie, że codziennie mijacie pomniki, tablice pamiątkowe, obeliski, murale czy po prostu tabliczki z nazwami ulic – to właśnie JEST HISTORIA POLSKI!

Jeżeli już dojrzycie taki historyczny ślad, zróbcie zdjęcie. Dodajcie je na swój profil na FB, używając hashtag #smsposzukiwaczehistorii. Koniecznie oznaczcie profil szkoły – ZSO nr 5 Mistrzostwa Sportowego imienia Mariana Grzegorza Bublewicza.  Jeśli chcecie, by zdjęcie wzięło udział w konkursie, prześlijcie je na adres e-mail: smsposzukiwaczehistorii@zso5olsztyn.edu.pl wraz ze zgodą na publikację. Akcja potrwa od 4 czerwca do 31 października 2018 roku, a na uroczystych szkolnych obchodach 100-lecia niepodległości najciekawsze zdjęcia zostaną zaprezentowane, a ich autorzy nagrodzeni. Nagroda czeka także na klasę, która umieści najwięcej zdjęć.

A zatem, do dzieła! Bądźcie spostrzegawczy i szukajcie – nie tylko w Olsztynie, bo przecież wkrótce wakacje, kto wie, dokąd dotrzecie?

Dodatkowe informacje u koordynatorek akcji – pań Małgorzaty Ejkszto i Joanny Ulatowskiej-Letko.

Zgoda na wykorzystanie fotografii – plik.pdf (link poniżej):

[embeddoc url=”http://zso5olsztyn.edu.pl/wp-content/uploads/2018/06/zgoda_na_wykorzystanie_fotografii.pdf” download=”all”]